BABICA OBIŠČE ŽABICE IN ČEBELICE NA ČARDAKU

Danes sva skupini Žabice in Čebelice iz novega vrtca na Čardaku dobili prav poseben obisk. K nam je prišla babica, ga. Slobodanka. S seboj je prinesla veliko vrečo, polno zanimivosti. Predstavila nam je svoj hobi, to je kleklanja. Večina otrok tega še ni videla, zato je bila predstavitev tega dela povsem nova in smo jo spremljali z velikim zanimanjem. Skupaj smo ugotovili, da je za takšno delo potrebnega veliko časa še več volje. Ob dobro izurjenih ročnih spretnostih in veliki meri potrpežljivosti pa nastanejo čudoviti izdelki. Nad videnimi smo bili navdušeni.

Babici Slobodanki se v imenu obeh skupin zahvaljujejo za predstavitev in ji veliko čudovitih izdelkov želimo še naprej.

Metka, Tina, Tina in Mojca

dav

dav

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost