ČEBELICE NA OBISKU V 1. RAZREDU OŠ MIRANA JARCA

Skupina Čebelice iz Čardaka smo se v vrtcu najprej portretno in skupinsko fotografirali, nato pa smo se odpravili na sprehod skozi mesto. Ustavili smo se pri Osnovni šoli Mirana Jarca, kjer smo bili dogovorjeni, da obiščemo 1.a razred. Prijazno sta nas sprejeli učiteljici ga. Alenka in ga. Ana. Učenci so vrtčevskim otrokom najprej predstavili abecedo, nato pa nam  zastavili več ugank, katere so otroci z odliko rešili. Pokazali so tudi, da poznajo že kar nekaj črk in da nam niti štetje ni tuje. Šolarji so nam zapeli še nekaj pesmi, nekaj pa smo jih mi njim. Sledilo je raziskovanje in ogledovanje učilnice, v kateri so bile otrokom zaenkrat še najbolj všeč igrače. Učiteljici sta sodelovanje Čebelic zelo pohvalili, kar nam je bilo še posebej všeč. S pozornim darilcem 1. razreda  smo se ponosno odpravili nazaj v vrtec.

Hvala učiteljicama za gostoljubje in prijaznost.

Čebelice s Tino in Mojco

sdr

dav

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost