ČEBELICE NA POHODU S STARŠI

Čebelice smo se že dolgo pripravljale na pohod s starši, ki smo ga poimenovali Pozdrav pomladi (tradicionalno srečanje s starši). Žal nas je večkrat presenetilo slabo vreme. Včeraj, 26.3.2019, pa smo dočakali spet sončne žarke, se opogumili, nadeli nahrbtnike in se odpravili proti Sv. Sebastijanu. Še posebej otroci so imeli veliko energije, da smo jih odrasli komaj dohitevali. Na cilju smo najprej potešili žejo, nato pa se mamicam, očetom, bratcem, sestricam in babicam predstavili z različnimi deklamacijami, ki so se na skozi šolsko leto vtisnile v spomin. Zapeli smo več pesmi o pomladi in prijateljstvu. Na koncu pa zaplesali še Hruške, jabuke, slive in Lepo Anko. Otroci so se pri nastopanju zelo potrudili, družine pa so jih nagradile z aplavzom. Za konec so otroci staršem podarili sliko svoje družine, katero so sami narisali, izrezali in sestavili na velikem plakatu. Z odhodom nazaj proti vrtcu smo druženje zaključili. Staršem in drugim družinskim članom se zahvaljujemo za veliko udeležbo in sodelovanje. Bilo nam je lepo.

Čebelice s Tino in Mojco

 

dav

sdr

sdr

dav

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost