ČEBELICE SE PRIPRAVLJAMO NA PUST

dav

V tem tednu smo se v skupini Čebelice v enoti Čaradk že pripravljali na pust. Spoznali smo pesem Grof in grofica, katera nam je bila zelo všeč. Obiskala nas je praktikantka Klavdija, ki je v sklopu nastopov za maturo prinesla veliko pustnih rekvizitov, oblačil, pokrival. Ustvarili smo pravo pustno vzdušje in maškarado, ob kateri smo zelo uživali. Postali smo lahko, kar smo želeli. V naši igralnici je bilo veliko veselja in smeha. Ker pa pusta ni brez krofov, smo iz časopisnega papirja, ki so ga otroci prinesli od doma (starši, hvala za sodelovanje), izdelali še krofe. Da bodo še slajši, smo jih posipali s sladkorjem v prahu. Zdaj smo pripravljeni in komaj čakamo, da pride pust.

 

Čebelice s Tino in Mojco

 

dav

sdr

sdr

sdr

dav

dav

sdr

sdr

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost