Dan slovenskega športa

Tudi Žogice smo sodelovale v Dnevu slovenskega športa. Igralnico smo spremenili v telovadnico, kjer smo uživali v gibanju. Iskali smo lastne poti pri reševanju gibalnih problemov na različne načine vsak po svojih zmožnostih. Imeli smo možnost se preizkusiti v valjanju na penastih valjih, plezanju na leseno igralo, hoji po vrvi, skakanju v obroče in še in še.

Zavedamo se, da je gibanje za naše telo in zdravje zelo pomembno. Ob zaključku gibalnega dopoldneva smo se odžejali in umirili ob masaži z žogicami.

 Ob sodelovanju v Dnevu slovenskega športa smo otrokom omogočili, da spoznajo in razvijajo svoje gibalne sposobnosti, se zavedajo lastnega telesa in doživljajo ugodje v gibanju.

Otroci skupine Žogice – razvojni oddelek,  z Vesno in Vesno

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost