Druženje z babicami in dedki

V sklopu vseživljenjskega učenja smo se z otroki iz Cicibanovih uric v Gribljah zelo razveselili babice Anice, ki nas je z veseljem obiskala in nam prebrala pravljico. Naslednji dan smo stare starše povabili na telovadbo in vsi navdušeni, veseli, a hkrati radovedni, le kako bomo telovadili z babicami in dedki. Telovadbo je vodila babica Marija, na pomoč ji je priskočila babica Cvetka, vsi skupaj smo neizmerno uživali, se razgibali od glave do peta, veliko nasmejali, na koncu pa se posladkali z jagodami. Babico Marijo smo obiskali na domu, kjer nas je prijetno sprejela in nam ponudila odlične domače piškote.

Vsem babicam in dedkom se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in obisk ter Katji  za nabrane jagode. Druženje s starimi starši nam bo ostalo v prijetnem spominu.

Avtor: Metka

 

 

cof

cof

cof

cof

sdr

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost