Igrišče v parku

Otroci iz enote Majer se zelo radi zadržujemo pod velikimi krošnjami dreves, ki nudijo veliko in prav prijetno senco, še posebej v vročih poletnih dneh. Ne samo, da so drevesa in park igrišče za veverice, ki jih kdaj pa kdaj opazimo, ko skačejo iz drevesa na drevo, ali pa za ptice, katerih čivkanje je pravi balzam za naša ušesa, tudi za nas, ki izkoriščamo park za gibalne aktivnosti. Otroci se radi razgibajo tako, da se spreminjajo v visoka drevesa, ki jih veter zamaje zdaj v levo, zdaj v desno, rišejo okroglo sonce, skačejo kot veveričke, letijo kot ptičke ipd. Najraje pa otroci sproščeno tečejo, skačejo v globino. Otroci hodijo po privzdignjeni potki in si razvijajo ravnotežje. Najlepše pri tem je, da imamo telovadišče kar na prostem, med drevesi in da izkoriščamo ‘pripomočke’ za vadbo, ki so v naši neposredni okolici.

Otroci iz enote Majer s Tino, Majo in Tino

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost