JESENSKE POČITNICE

SPOŠTOVANI STARŠI

Obveščamo vas, da bo v ponedeljek, 30. 10. 2017 odprta enota na Čardaku. Zbiranje in oddajanje otrok bo potekalo na srednjem vhodu – vhod 2. Odprt bo samo stari del vrtca.

Predvidoma bojo trije oddelki:

• Igralnica METULJI: otroci iz enote Majer (1-2 leti), otroci iz enote Loka (2-3 leti; Miške, Metuljčki, Muce); otroci iz enote Čardak (2-3 leti; Bibe, Metuljčki).
  • Igralnica PIKAPOLONICE: otroci iz enote Loka (3-6 let; Žabice, Ježki, Ribice, Gumbi, Čebelice, Sovice).
  • Igralnica RIBICE (3. vhod): otroci iz enote Čardak (3-6 let; Pikapolonice, Ribice, Delfini, Sončki, Žabice, Čebelice).

V četrtek, 2. 11. 2017 in v petek, 3. 11. 2017 bodo odprte vse enote (Loka, Čardak in Majer).

Hvala za razumevanje                                                                                                                           Uprava  vrtca