NOVOLETNO RAJANJE V VRTCU NA ČARDAKU

V vrtcu na Čardaku cel december ob različnih glasbenih in ustvarjalnih dejavnostih  uživamo v prazničnem vzdušju. Danes smo priredili druženje pod imenom “NOVOLETNO RAJANJE”. V telovadnici smo se zbrale prav vse skupine iz enote. V našo družbo smo povabili g. Roka Simčiča, ki nam je s poskočnimi ritmi harmonike pričaral še lepše vzdušje. Tako smo zapeli in zaplesali na pesmi o snegu, zvončkih, harmonikar pa ni pozabil niti na poskočne otroške ritme “Račke, Naša četica koraka,… Seveda nismo pozabili na pesmi o dedku Mrazu, ki ga že nestrpno pričakujemo. Bilo nam je zelo lepo.

Posebej se zahvaljujemo g. Roku Simčiču, ki se že dolga leta vedno prijazno odzove na povabila vrtca in nas razveseli z igranjem na harmoniko.

Strokovni tim vrtca na Čardaku

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost