OBISK ANE IN GIBANJE MALO DRUGAČE

Da je gibanje za predšolskega otroka zelo pomembno vemo vsi. Kako otrokom približati pravilno gibanje in tehniko izvajanja gibov pa malo težje. Zelo smo veseli, da nam pri tem ponudijo in postrežejo z idejami tudi zunanji sodelavci kot je naša Ana iz ZD Črnomelj. Otroke je ob svojem obisku motivirala s svojim prijetnim pristopom in novitetami. Z veseljem so ji otroci ob pripovedovanju zgodbice ob slikah in določenih predmetih iz škatlice zakladov prisluhnili in izvajali gibalne vaje.

Danes nas je zopet presenetila z ogledom posnetka pravilnih izvajanj vaj za hrbtenico ob pomoči stola. Otrokom jih je predstavila zato, ker bodo drugo leto veliko več sedeli za mizami saj bodo prvošolčki. Otroci skupine Čebelic iz enote Loka – novi del, se ji zato lepo zahvaljujemo!

Tako smo si po končani vadbi s stoli pripravili še poligon in si popestrili dan še z vajami za ravnotežje, koordinacijo v gibanju rok in nog  in natančnim izogibanjem ovir v teku, hoji in poskoki levo- desno.

Čebelice iz vrtca Loka – novi del

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost