OBISK ZDRAVSTVENEGA DOMA OTROK IZ VRTCA LOKA

Obisk zdravstvenega doma v Črnomlju so otroci že težko čakali. In danes smo odšli peš na dolgo pot. Hoja je potekala po obvoznici. Šli smo čez  veelik most, reko Dobličicospoznali kje je elektro podjetje, velike tovarne, Mirna gora, krožišče… Bilo je zanimivo in poučno. Že kar nestrpno smo prišli pred zdravstveni dom v Črnomlju, kjer nas je prijazno sprejela gospa Tatjana Gregurič. Na kratko nam je predstavila kaj si bomo ogledali. Skupini Sovice in Čebelice so si šle ogledat zobozdravstveno ordinacijo. Skupini Gumbi in Ribice pa smo počakali v čakalnici. Spoznali smo kulturo bivanja v zdravstvenem domu. Kmalu smo se skupine zamenjale pri ogledu ordinacije . Gospa Tatjana nam je predstavila poklic zobozdravnika in kaj pri svojem poklicu uporablja.  Sledil je ogled telovadnice, kjer nas je pričakal postavljen poligon. Ob pojasnilu kaj vse bolniki in ljudje, ki želijo ohraniti vitalno in aktivno življenje počnejo pri njih smo vsi poizkusili svoje spretnosti na poligonu. Po zamenjavi skupin pa smo si ogledali še reševalno vozilo in prisluhnili sireni. Z lepimi mislimi in spoznanji smo se poslovili od gospe Tatjane in vseh, ki so nam omogočili obisk pri njih. 

Bilo je ČUDOVITO! ZAHVALJUJEMO SE VSEM STROKOVNIM DELAVCEM ZDRAVSTVENEGA DOMA, KI STE SI VZELI ČAS IN NAM OMOGOČILI ZDRUŽIT PRIJETNO S POUČNIM. NAJBOLJ PA gospe TATJANI GREGURIČ! HVALA in se vidimo naslednje leto!

Skupine iz vrtca Loka – novi del:

RIBICE, GUMBI, ČEBELICE IN SOVICE 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost