PRAZNIČNO OKRAŠENA SMREKICA

Skupine iz novega vrtca na Čardaku (Sončki, Žabice in Čebelice) smo že globoko zakorakale v veselo decembrsko vzdušje. Z otroci smo izdelovali različne okraske za smrečico iz papirja, slanega testa in drugega likovnega materiala, pri čemer so bili zelo ustvarjalni. Komaj smo čakali, da smrečico postavimo in jo vsi skupaj okrasimo. Ko je ta dan nastopil, smo se vse tri skupine zbrale v avli novega vrtca na težko pričakovanem dogodku. Otroci so skupaj z nami okrasili smrečico, čisto na koncu pa smo na vrh postavili veliko svetlečo zvezdo in prižgali lučke. Vsi smo z občudovanjem opazovali našo pravljično okrašeno smrečico. Nato pa smo ob njej peli praznične pesmi (Oj, smrečica, Cin – cin, Zima zima bela, Siva kučma,…) in reševali tematske uganke. Ob prijetnem prazničnem druženju smo se počutili zelo prijetno. Vsi skupaj pa smo okraševanje zaključili z mislijo, da tudi  drugim želimo prijeten, nasmejan, zabaven in čaroben december.

Maja in Jani s Sončki, Metka in Tina z Žabicami in Tina in Mojca s Čebelicami

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost