PUSTNO RAJANJE V NOVEM DELU VRTCA V LOKI

 

Tralala-hopsasa

pustne smo šeme,

tralala-hopsasa
nič nismo lene.
Tralala-hopsasa
mi se vrtimo,
tralala-hopsasa
in veselimo.
In posebej veselili smo se danes, ko smo komaj dočakali pust! Danes so nas na vratih igralnice presenetile najrazličnejše princeske, miške, gasilci in pikapolonice, pa spidermani in ninje…
Za popestritev plesa v pustnih maskah je poskrbel Lanov ati, g. Primož Vraničar z igranjem na harmoniko, za kar se mu iskreno zahvaljujemo. Po končanem plesu smo maškare odšle še na sprehod po okolici Črnomlja. Dopoldne je bilo zelo pestro in živahno, zato smo precej lačni pričakali kosilo, kjer smo se, kot se za pusta spodobi, posladkali s slastnimi krofi, ki so jih spekle naše kuharice.
Čim več pustnih norčij in zabave vam želimo.
Vzgojni tim iz enote Loka-novi del.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost