RAZISKUJEMO SENZORIKO 2019 – VRTI SE

V Četrtek 14.3.2019 je v Domu kulture Kamnik potekala slavnostna otvoritev razstave izbranih likovnih del mednarodnega likovnega natečaja Raziskujemo senzoriko 2019 – VRTI SE.
Strokovna komisija je med 844 likovnimi deli iz 79 različnih vrtcev in osnovnih šol iz cele Slovenije, iz Hrvaške, Avstrije, Italije in Madžarske izbrala najboljša likovna dela, ki so prispela na natečaj. Nagrajena dela izstopajo v interpretacijski izvedbi dane teme, kakovostni izvedbi izbrane likovne tehnike in v suverenosti likovne poteze.
Med nagrajenci sta tudi Vid Sitar in Vita Kozan iz skupine Žabice/ enota LOKA, ki sta prejela bronasti priznanji. Ustvarjala sta na temo “Vrtavke se vrtijo”, pod mentorstvom Marjete Kobetič in Alenke M. Vučić.
Veseli smo doseženega uspeha.
Meta in Alenka

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost