TAMBURAŠKI KONCERT NA ČARDAKU

Danes, 28.2.1019, je bil za enoto vrtca na Čardaku poseben dan. V sklopu meseca kulture smo pripravili prav poseben zaključek. Vsi smo se zbrali v telovadnici, kjer smo spoznali tamburaški duet g. Antona Grahka in ge. Katje Pezdirc pod vodstvom g. Antona Grahka. Najprej sta nam na tamburici zaigrala venček belokrajnskih pesmi, katerega smo nagradili z bučnim aplavzom. Sledilo je skupno petje različnih že znanih pesmi o zimi, živalih, pomladi,… Otroci so navdušeno peli, g. Anton in ga. Katja pa sta nas spremljala s tamburicami. Po končanem koncertu sta za zaključek nastopili še deklici iz skupin Delfinčki in Čebelice, in sicer Neža z deklamacijo “Pismo” (S. Makarovič) in Jana z deklamacijo “Lenka”(O.Župančič), katerima se zahvaljujemo za pogumna in izredno simpatična nastopa.

Hvala g. Antonu Grahku in ge. Katji Pezdirc za prijeten koncert. Dobrodošla tudi v bodoče.

Vzgojni tim enote Čardak

 

dav

dav

sdr

sdr

sdr

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost