TEDEN MOBILNOSTI V ENOTI LOKA

Skozi cel teden smo posvečali veliko časa prometu in nas kot udeležence v njem. Tako smo se v torek otroci skupin Sovice in Čebelice odpravili na sprehod s policistom Mitjo in skupaj obnovili pravila in navodila, kako se obnašamo pešci v prometu. V sredo smo imeli vse skupine Novega vrtca prometni kviz, katerega nam je na zelo zabaven način pripravila vzgojiteljica Darja. Tudi v četrtek nismo ostali praznih rok. Na parkirišču Novega vrtca so za nas vzgojiteljice Polona, Meta, Katja in Moni pripravile pravi prometni poligon, kjer smo preizkusili svoje spretnosti na skiroju ali poganjalcu. Za petek pa nas je čakala poslastica. V starem mestnem jedru smo si ogledali predstavo CEPETAVČEK, v izvedbi gledališke skupine KU-KUC. Za sam zaključek pa nas je obdarila županja občine Črnomelj s prav zanimivimi igrami, s katerimi se  bomo vsi otroci z veseljem igrali, kajti igre ni nikoli preveč.
Vzgojni tim enote LOKA

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost