TEDEN OTROKA IN OBISK POLICISTA PRI CICIBANIH V GRIBLJAH

Tedna otroka so se najbolj razveselili otroci iz Gribelj in okolice, saj so po dolgih počitnicah ponovno začeli obiskovati Cicibanove urice. Prve dni smo se spoznavali ter se ob slikanici Prijatelj, kot si ti pogovarjali o prijateljstvu, kdo je naš prijatelj, kako se obnašamo do prijatelja in kako se skupaj igramo. Obrisali smo naše dlani, jih pobarvali ter jih sklenili v krog prijateljstva.

V naslednjem tednu pa smo se pridružili šolarjem Podružnične šole Griblje, saj nas je obiskal policist Tone Čadonič. Pogovarjali smo se o varnosti v prometu. Skupaj smo odšli na sprehod ter iskali varne prehode za prečkanje ceste, ki vodijo do šole in vrtca. Otroci so svoje vtise prenesli v igro z avtomobili na preprogi s cesto.

 

Cicibani in Andreja

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost