Zahvala trgovini Spar Črnomelj

Trgovina Spar Črnomelj je konec meseca avgusta praznovala rojstni dan.

 

Ob tej priložnosti že vrsto let povabi na praznovanje otroke in strokovne delavce iz Vrtca Otona Župančiča Črnomelj. Z veseljem se odzovemo povabilu in se udeležimo pestrih delavnic, ki jih pripravijo za otroke. Otroci so uživali na napihljivem toboganu, barvali pobarvanke, imeli možnost poslikave obraza in uživali ob čarovnijah Čarodeja Jana.  Posebno doživetje za otroke je srečanje z maskoto zajčka Sparky.

 

Ob tej priložnosti bi se radi iskreno zahvalili trgovini Spar za podarjeno didaktično igračo leseno Eko – hišo, ki bo otrokom odpirala nove možnosti ustvarjalne in domišljijske igre.

Vsakoletne donacije trgovine Spar Črnomelj smo v vrtcu zelo veseli, kajti vsaka podarjena igrača nam je dobrodošla.

 

Vrtec Črnomelj

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost