ZAKLJUČEK SKUPINE ČEBELICE IZ ČARDAKA

Otroci iz skupine Čebelice se odpravljajo v šolo. Od vrtca so se poslovili na skupnem druženju v piceriji Bošti, ki so ga organizirali starši. Ko so se vsi otroci zbrali, smo si nadali maturantske kape in se staršem še zadnjič predstavili s koračnico Mi smo Mini maturanti. Ponosno smo sprejeli medalje in knjižice za športni projekt Mali sonček. Najbolj veseli pa smo bili diplom za uspešen zaključek vrtca. Od vrtca smo se poslovili z napisom “ADIJO, VRTEC! ŽIVJO, ŠOLA!!, ki so ga izdelali otroci. Pika na i pa je bilo mrtanje maturantskih kap v zrak. Sledilo je druženje, razigrana igra na igralih, krepčanje s pico in sladkanje s sladoledom. Druženje je bilo res prijetno in sproščeno.

Vsem otrokom in staršem se zahvaljujeva za čudovito šolsko leto. Skupaj smo uspeli skleniti prijeten, varen in spoštljiv krog med vrtcem in šolo. To smo čutili tako mi kot tudi otroci. Vsem želiva sproščene in zabavne poletne počitnice in vse lepo še naprej.

Čebelice s Tino in Mojco

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost