BIBE SO USTVARJALE EKO SMREKO

Bibe so ustvarjale Eko smreko

V tem šolskem letu je bilo vodilo za ustvarjanje Eko smreke zgodbica Ferdo in Sivka praznujeta svetovni dan čebel.

Čeprav smo stari šele 2-3 let, dobro vemo kaj pomeni  praznovanje rojstnega dne. Pomembno je, da rojstni dan praznuješ ob torti. Zato smo za Ferda in Sivko izdelali prav posebno torto iz odpadne embalaže in jo pobarvali. Iglice na smrečici so naša stopala in čebelice so iz odtisa dlani in prstov. Da bo praznovanje še bolj svečano smo čebelicam krila namazali z bleščicami.

Ogledali smo si tudi čebelnjak v bližini vrtca in spoznali gibalno igro Kje so čebele?

Pri ustvarjanju smo Bibe bile pridne in marljive kot čebelice in trud se nam je obrestoval, saj smo dobili nagrado. Komisija je ocenila, da je Eko smreka Bib med tremi najlepše okrašenimi, ki so prispele na natečaj.

Nagrade smo zelo veseli.

Bibe z Vesno in Urško

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost