ČEBELICE IN DELFINČKI SMO IMELI ZABAVO V PIŽAMAH

Otroci skupin Čebelice in Delfinčki iz Čardaka so težko pričakovali četrtek, 30.5.2019. Čakala nas je namreč zabava v pižamah in nočitev v vrtcu. Starši so otroke pripeljali v vrtec, kjer so se preoblekli v pižame in se poslovili od staršev. Nato smo se dobili v telovadnici, kjer so zaplesala dekleta iz Twirling društva Spin. Otroci so ples, špage in metanje palice nagradili z bučnim aplavzom. Obiskal nas je tudi harmonikar g. Jože Skubic, ki nam je zaigral, mi pa smo vsi s plesalkami vred zaplesali. Sledila je modna revija v pižamah, ples, rajanje, zabava, predstavitev otrok in skupin. Po zabavi smo se odpravili na večerjo. Kuharji so nam pripravili odličen carski praženec. Po večerji se sledilo težko pričakovano iskanje skritega zaklada. Ker je bila zunaj že tema, smo si nadeli naglavne in ročne svetilke. Dooolgo smo iskali zaklad, na koncu pa nam ga je le uspelo najti na drevesu.In to ne samo enega, kar dva smo našli. Tega smo se še posebej razveselili. Odnesli smo ga v igralnice in si ga prihranili za naslednji dan. Čebelice smo prisluhnile pravljici Nočem še v posteljo, katera je bila otrokom izredno všeč. Postali smo utrujeni, zato smo se počasi odpravili na ležalnike. Delfinčki so spali v igralnici, Čebelice pa smo si ležanike postavile kar v telovadnici. Po aktivnem večeru smo potrebovali malo več časa, da smo se umirili. Eden za drugim so tonili v spanec in umirjeno spali do jutra.

Za otroke je bilo spanje v vrtcu enkraten dogodek in veseli smo, da so naslednji dan domov vsi odšli zadovoljni in nasmejani.

Čebelice s Tino in Mojco

Delfinčki z Alenko in Marino

dav

dav

dav

dav

dig

dav

dav

dav

dav

dav

dav

mde

mde

dav

sdr

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost