Gibalno dopoldne v telovadnici Loka

Na povabilo SŠ Loka Črnomelj smo bili na obisku v njihovi telovadnici. Za nas veliko doživetje. Tiho smo stopali po stopnicah v telovadnico kjer smo zagledali veliko dvorano, pripravljen poligon in dijakinje z učiteljico Zdenko. SEDAJ PA BO! PROSTORA OGROMNO ZA TEK, PO

SKOKE, SKAKANJE…

 

 

 

 

Z dijakinjo Saro in Niko smo se razgibali z gibalnimi vajami za telo…

 

 

 

 

 

 

Sledil je poligon… KAKO SMO UŽIVALI!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POČITEK! Učiteljica Ana nam je dala navodila za plezanje na plezalni steni. Pozorno smo ji prisluhnili. Potem pa pogumno na plezalno steno… »PLEZALCI SMO!!!«

In kdor ni želel na plezalno steno je še vedno bil gibalno aktiven na poligonu.Pri vseh dejavnostih so nam pomagale dijakinje in učiteljica. Dopoldan je minil, kot bi mignil. Zahvaljujemo se učiteljici telesne vzgoje Zdenki in dijakinjam Niki, Sari, Niki in Anamariji za varno in kvalitetno gibanje v veeellllliiiikkkkiiii dvorani. Pridemo še naslednje leto! HVALA!

SKUPINA ČEBELICE S SUZANO IN ANICO IZ VRTCA LOKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost