GLASBENA ŠOLA V VRTCU ČARDAK

Danes, v ponedeljek, je v našem vrtcu v enoti Čardak vladalo glasbeno vzdušje. Dobili smo prav poseben obisk, in sicer profesorje iz Glasbene šole Črnomelj. S seboj so prinesli svoje instrumente. Vsi smo bili navdušeni že nad instrumenti. Nato pa so nam povedali, da so nam pripravili tudi glasbeno pravljico z naslovom Miška si poišče nov dom. Skozi prijetno zgodbo o miški, ki je imela dve luknji v stari hiši, skozi katero je pihalo in deževalo, so se nam predstavili tudi vsi instrumenti. Tako nam je bila pravljica še bolj všeč in napeto smo poslušali, kaj se je dogajalo z miško in kateri instrument bo zaigral naslednji. Ob koncu zgodbe smo nastopajočim namenili bučen aplavz. Nato je vsak posebej predstavil svoj instrument. Za konec so nam zaigrali še nekaj otroških pesmi, mi pa smo ob njih veselo zapeli.

Vsem nastopajočim iz Glasbene šole Črnomelj se lepo zahvaljujemo za čudovito pravljico in predstavitev. Upamo, da se še kdaj vrnejo v naš vrtec.

Strokovni tim Čardak

 

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost