Krasitev novoletne smreke v mestnem jedru Črnomlja

Pričel se je praznični december, zato smo danes, 5. 12. 2019 otroci iz Vrtca Otona Župančiča Črnomelj enote Loka in Čardak krasili novoletno smreko na Petrovem trgu.

Pridni kot mravljice smo nizali na smreko bele in rdeče novoletne okraske. Ko je bila smreka okrašena, smo s prav posebnim čarom v očeh opazovali dvig smreke, ki so ga izvedli delavci Komunale Črnomelj. Ko je bila smreka postavljena, smo z navdušenjem  zaploskali.

Jutri, 6. 12. 2019 bo v Črnomlju dogodek Zabavaj se v mestu. Na dogodku se bo na dobrodelni Miklavževi tržnici predstavil tudi naš vrtec. Ponudili bomo različne namaze, sladke kroglice, topel čaj in novoletne izdelke. Dobrodelni prispevki bodo namenjeni nakupu otroške literature, saj imamo v tem šolskem letu prednostno nalogo na področju razvoja govora in pred bralne pismenosti.

To pa še ni vse. Za otroke bo ob 17.00 uri predstava Vesela škrata v izvedbi gledališča Full Doro, sledil bo prižig lučk in otroke bo obiskal Miklavž in jih simbolično obdaril.

Lepo vabljeni na Petrov trg, kjer bomo skupaj zakorakali v čarobni praznični december.

 

Vrtec Črnomelj

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost