PEKA PIŠKOTOV, PETJE IN PLES OB HARMONIKI, DELAVNICA IN ČAJANKA V SKUPINI MIŠKE 2-3 LETA, ENOTA LOKA

V sredo: 11.12.2019, je bil za skupino MIŠKE prav poseben dan. Dopoldan je v vrtcu potekala predpriprava za peko piškotov; povabilu se je odzvala babica Ivanka Špehar. Sestavine za piškote smo naročili v kuhinji; uporabili smo moko, maslo, sladkor, jajca. Skupaj smo si umili roke,oblekli predpasnike, kuharske kape. Na voljo smo imeli veliko različnih modelčkov. Tako so nastali: zvončki, smrekice, ribice, zvezdice… Spekli smo čudovite in zelo okusne piškote katere smo popoldan istega dne na čajanki s starši tudi pojedli. Piškote, ki so ostali smo skrbno pospravili v papirnate vrečke, ki smo jih polepšali; vrečki smo dodali očke, nosek, ščipalke in nastali so lepi jelenčki. Na ščipalko smo pripeli tudi recept za piškote. Našemu povabilu se je odzval tudi ati Damjan Zorič. Zaigral nam je venček otroških, ljudskih, domačih, zabavnih pesmic. Otroci, starši so se veselilI in uživali. Zvok harmonike nam je polepšal dan.
HVALA BABICI IN ATKU ZA DOBRO VOLJO IN PRISPEVEK K PREDPRAZNIČNEMU VZDUŠJU V SKUPINI.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost