PUST V VRTCU ČARDAK

Danes je pustni torek. To je v našem vrtcu dan, ko vsi, ki se želijo(mo) našemiti, prinesem s seboj kostume in za en dan postanemo karkoli želimo. Našemljeni otroci in vzgojiteljice smo se po zajtrku srečali v telovadnici. Najprej smo občudovali zbrane maske in kostume. Sledilo je pustno rajanje, ki ga je na harmoniko spremljala praktikantka Tina Pavšič. Peli, plesali in rajali smo ob poskočnih ritmih otroških pesmi. Po zaključeni pustni zabavi smo se odpravili na sprehod po Črnomlju. Najstarejši skupini, Delfinčki in Čebelice, pa smo se v pustnih kostumih sprehodili do DSO Črnomelj, kjer smo z otroško pustno razigranostjo in petjem pustnih pesmi razveselili varovance v prav vseh nadstopjih. Nasvidenje pustu spet do drugega leta.

Vzgojni tim vrtca Čardak

 

sdr

sdr

sdr

dav

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost