VESELI DECEMBER PRI SONČKIH, ŽABICAH in ČEBELICAH NA ČARDAKU

Skupine Sončki, Žabice in Čebelice si vsak dan posebej pričaramo veselo praznično vzdušje. Veliko likovno ustvarjamo, se družimo, beremo zgodbe s praznično vsebino, pojemo tematske pesmi, plešemo, rajamo, izdelujemo voščilnice, krasimo smrečice v igralnicah. Skupaj smo izdelali okraske za smrečico v avli novega vrtca in se ob njej družili. Pred vhodom v vrtec pa nas pričaka prava zimsko – praznična idila, ki so jo pripravile strokovne delavke novega vrtca. Veseli smo, da so si tako otroci kot tudi njihove družine vzeli čas in si ogledali našo dekoracijo ter tako skupaj z nami začutili vsaj kanček decembrskega vzdušja, ki ga bo še (pre)hitro konec. Prijetne praznike želimo vsem.

Strokovni tim novega vrtca na Čardaku; Maja, Jani, Metka, Tina, Tina in Mojca

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost