ZDAJ PA RES ZAKLJUČEK

 

Starši skupine Čebelice so dobro povezani med seboj. Nekateri so skupaj naredili že prve korake v vrtec.
Pripravili so piknik na Butoraju,ati Pepe je šel v nabavo in kmalu je bila s pomočjo žara, njegove družine in ostalih staršev miza polna “jedače in pijače”,mami Sabina nas je razveselila s toplo pogačo, mami Nataša pa z okusno poletno torto,ki je nastala v pekarni Krajcar.
Otroci so uživali,se vozili s kolesi,skiroji in se poigrali na bližnjem igrišču, starši pa so medtem obujali spomine na vrtec, ki so jih doživeli s svojimi otroki ter ponosno opazovali svoje otroke, ki štejejo zadnje dni, preživetje v vrtcu.
Ob zaključku hvala staršem za dobro organizacijo in lepo popoldne, ki nam ga ni uspelo pokvariti niti spremenljivo vreme.
Skupina Čebelice-novi vrtec Loka
 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost