Dejavnosti ob dnevu slovenskega športa, v vrtcu Čardak, 23.9.2022

Gibanje in šport sta v vrtcu del vsakodnevnih dejavnosti. Kljub temu so vzgojitelji/ce dali še večji poudarek gibanju v tednu slovenskega športa. 

 Vzgojiteljice mlajših skupin so pripravile različne športne aktivnosti.

Pikapolonice je obiskal zajček Telovadček s katerim so se razgibali. Nato so skupaj izvajali poligon. Otroci so bili najbolj veseli tunela, zelo radi so tudi metali žogo v koš. Telo so umirili ob sprostitveni glasbi iz CD-ja. Zunaj pa so tekali in se vozili s tricikli.

(Pikapolonice, Metuljčki, Polžki, Pingvinčki in Sončki)

Starejše skupine otrok pa smo se odpravile do Črnomaljskega gradu, kjer je občina Črnomelj organizirala današnji dogodek: Športaj v mestu kot del aktivnosti ob Evropskem tednu športa. Otroci in vzgojitelji/ce  so si ogledali dejavnosti in sodelovali na različnih poligonih, ki so jih na športen način predstavila različna športna društva. Otroci so uživali v športnem vzdušju.

(Medvedki in Delfinčki)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost