DRUŽINSKI TEDEN PRI PIKAPOLONICAH

Življenje se začne z družino. Tudi mi smo se veliko pogovarjali o naših družinah. Prisluhnili smo simpatičnima zgodbama z naslovoma ” Ti si moja mami” in “Ti si moj oči”.Otroci so predstavili svoje družinske člane in povedali, kaj vse počnejo skupaj z mamicami, atki, bratci, sestricami,… Najbolj so veseli, ko jih starši stisnejo, preberejo pravljico za lahko noč in pocrkljajo. Odločili smo se, da bomo tokrat mi pocrkljali starše in jim izdelali darilce, sliko cvetočega travnika iz naravnih materialov. Otroci so z navdušenjem v gozdu nabirali drobne vejice, katere so nato pobarvali s čopičem in tempera barvo. Nato so natančno pobarvali še lesene cvetlice, jih nalepili na kartonsko podlago in naslikali še travo. Na zadnjo stran pa smo dodali verz, ki je posvečen staršem. V svoje izdelke so vložili veliko dela, natančnosti in dobre volje, zato so na njih še posebej ponosni. Komaj so dočakali petek, da so jih lahko odnesli domov in z njimi razveselili svoje starše. 


Pikapolonice s Tino in Katjo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost