Gosenice in Mravljice s starši na pohodu

Po dveh letih “korona ukrepih” smo v četrtek 17.3.2022 v okviru Praznovanja pomladi  končno lahko povabili starše z otroki na pohod do bližnjega gozda. Pred vrtcem smo se pozdravili in se odpravili na pot. Med hojo, katere hitrost smo prilagajali otrokom, smo imeli udeleženci možnost poklepetati. Dobre volje smo prispeli v gozd. Tam nas je čakalo presenečenje -skriti zaklad. Iskali smo ga pod grmički, za drevesi, pod listjem,vejami….in glej ga – otroci so našli zaklad in se razveselili balonov, ki so bili skriti v njem. Starši so otrokom napihnili balone, s katerimi so se igrali, podajali, metali v zrak….Seveda ni pohoda brez malice, zato so se otroci odžejali in pomalicali Po sproščenem druženju in igri otrok smo se odpravili nazaj proti vrtcu, kamor smo se vsi dobro razpoloženi  vrnili. Staršem smo se zahvalili za udeležbo in druženje. Bilo je prijetno popoldne ,polno novih doživetij, ki nam bodo še dolgo ostali v spominu.

Strokovne delavke  Mravljic in Gosenic

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost