Izlet na kmetijo Štrucelj

Pri čebelicah smo se odločili, da gremo na izlet. Rezervirali smo si avtobus, izbrali izletniško točko in komaj čakali, da pride čas, ko se bomo odpravili na pot.

Z največjim navdušenjem smo vstopili v avtobus, se pripeli z varnostnim pasom in svojo pot  nadaljevali v Griblje na kmetijo Štrucelj. Tam sta nas prijazno sprejela Tone in Irena, ki sta nam razkazala hlev in njihovo dejavnost na kmetiji. Najbolj smo bili navdušeni nad velikim številom krav, ki smo jih opazovali pri molži in hranjenju. Zanimivi so nam bili tudi veliki traktorji.

Nato smo poskusili še mlečne izdelke, ki jih pridelujejo na kmetiji. Vsi smo se strinjali, da imajo odlične jogurte, saj so vsem šli v slast.

Bil je lep dan, še lepši izlet in najlepše doživetje, ki ga ne bomo nikoli pozabili.

Čebelice s Tjašo in Janijem

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost