KO NARAVNI MATERIAL NADOMESTI IGRAČE

 

Kot vsako leto, smo tudi letos prvi teden v oktobru, izvajali dejavnosti v okviru Tedna otroka. Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je »Naše pravice«. Najpomembnejša izmed njih je pravica do nege in vzgoje v ljubečem in varnem okolju.

 

V skupini Ježki sva sodelavki ponedeljkovo dopoldne popestrili  igro z naravnim materialom in poskrbeli, da so otroci preko sproščene in prijetne igre uživali, spoznavali in doživljali. V igralnici se je razvila bogata simbolna igra »kostanjev piknik«, nosili in prelagali smo naravni material (buče, kostanj, koruzo) v različno velike posode, ‘kuhali’ smo bučno juho, primerjali buče po velikosti, opazovali barve, vzorec … Imenitno je bilo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ježki s Tino in Tinko

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost