NA IZLETU Z VLAKOM – SRNICE

Srnice smo si ogledale železniško postajo in počakale vlak. Le – ta nam je bil tako zelo všeč, da smo se odločili za izlet z njim. Potovali smo od Črnomlja do Metlike. Nad vožnjo smo bili zelo navdušeni. Opazovali smo, kako hitro mimo nas drvijo gozdovi, spomladansko urejeni vrtovi, bele breze, reka Kolpa in naselja med Črnomljem in Metliko. Vedno znova nas je presenetilo, ko je vlak zapiskal na prehodih. Na cilju smo imeli ravno dovolj časa, da smo se osvežili s čajem. Na izletu smo v duhu dobre volje prepevali priljubljeno pesem Črni kos in belokranjske pesmi Lepa Anka, Hruške, jabuke, slive,…Na izletu smo se imeli zelo lepo in uživali ob novi dogodivščini. V vrtec smo se vrnili polni vtisov in prijetno utrujeni.
Srnice s Tino in Mojco

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost