NAJ NAM BO TOPLO PRI SRCU

Veseli december, čas pričakovanj, skrivnosti in radosti. Lučke simbolizirajo svetlobo, ki jo pogrešamo. Žarijo, da nas navdajajo s toploto. Dedka Mraza čakamo, da nas pohvali. Pravljice nas popeljejo v domišljijo. Če imamo srečo uzremo še kakšno snežinko, ki nas spomni na trenutke sankanja, drsanja, smučanja ali pa zgolj kepanja. December je vsekakor čas obujanja spominov, topline pri srcu in priložnosti, da se družimo, objemamo in radujemo odnosov, ki jih imamo. 

Zatorej se ne pehajmo za materialnim svetom, ker je pravo bogastvo v nas samih in odnosih, ki jih gojimo. Družimo se, smejmo, bodimo svetloba drug drugemu, žarimo, ko se srečamo in se pohvalimo veliko prej kot pridejo dobri možje. 

Naj srca grejejo srca.

Ravnateljica Stanka Kure

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost