OBISK KEKČEVE DEŽELE SOVICE IN MUCE

V torek, 17. 5., smo se Sovice in Muce odpravili na končni izlet v Kekčevo deželo. Vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo sproščeno preživeli dan v Kranjski Gori. Otrokom smo ponudili nepozabno doživetje, polno smeha, pesmi in podoživljanja obdobja v katerem je živel Kekec, ki jim je bil znan samo iz filma. Pričakali so nas s starejšim avtobusom, ki je še dodatno prispeval k prehodu v preteklost. Obiskali smo Bedanca, Kosobrina, Mojco in Kekca. Pripravili so nam prijetno presenečenje –  imeli smo pikinik v naravi, s pecivomin čajem. Tudi sodelavke smo doživele čudovito izkušnjo in se že veselimo naslednjih izletov. Obe vzgojiteljici skupin se zahvaljujeva spremljevalkam, ki so še dodatno pripomogle k varnosti otrok.

Sovice in Muce

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost