Obisk policistov v vrtcu ČARDAK

V sredo, 1.3.2023 nas je v okviru projekta PASAVČEK v katerega so vključene skupina MEDVEDKI 5-6 let, skupina PINGVINČKI 3-6 let, skupina RIBICE 4-5 let in razvojni oddelek ŽOGICE, obiskali policist in policistki iz policijske postaje Črnomelj.

Projekt PASAVČEK in POLICISTI nas učijo k pravilni uporabi otroških varnostnih sedežev ter pripenjanju z varnostnimi pasovi med vožnjo. Ob razlagi policista o varnosti v prometu so otroci in vzgojitelji izvedli sprehod s pravilnim vedenjem v vlogi pešca.

Otroci so se najbolj razveselili maskote MEDVEDKE PIKE, stegovali roke za odtis policijske štampiljke, se razveselili podarjenih pobarvank, odsevnikov, balonov, žogic. V imenu otrok in vzgojiteljev vrtca ČARDAK se zahvaljujemo policistu, Medvedki PIKI, in policistki iz policijske postaje Črnomelj.

Vrtec Črnomelj, Enota ČARDAK

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost