OTVORITEV MEDLETNEGA ODDELKA SOVIC

V sredo, 1. 3. 2023, se je v Vrtcu Otona Župančiča Črnomelj odprl nov medletni oddelek najmlajših otrok, z imenom Sovice. Skupino bo obiskovalo 10 otrok. V skupini se trenutno uvaja 7 otrok, trije mali korenjaki pa se nam bodo pridružili tekom tega meseca. Uvajanje poteka postopoma in bo predvideno trajalo dober mesec.

Nekateri otroci se zjutraj samostojno in z veseljem prikobacajo v igralnico, drugi pa imajo še nekaj težav ob ločitvi od staršev.

V prvem tednu obiskovanja vrtca smo že dodobra spoznali igralnico, igrače, prijatelje in tudi naši vzgojiteljici. Izdelali pa smo tudi drobne pozornosti za starše, ustvarjali smo s prstnimi barvami ter z njimi eksperimentirali. Ko se navadimo vseh novosti pa bomo pričeli s spoznavanjem tudi bližnje in daljne okolice vrtca.

Želimo si veliko razigranih in nasmejanih dni v naši novi igralnic.

Skupina Sovice s Kristino in Urško

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost