Pikapolonice na ogledu Črnomlja

V sklopu spoznavanja domačega kraja smo se Pikapolonice odpravile na pohod. Takoj po zajtrku smo se iz Čardaka  sprehodili do starega dela mesta, si ogledali stare stavbe in njihove značilnosti, našli grad, muzej, cerkev, sodišče, banko, mostove,… Ugotovili smo, da mesto obdajata kar 2 reki. Sprehodili smo se čez leseni most in uživali v miru, tišini, ptičjemu petju in šumenju Lahinje. Prav presenečeni smo bili, kako blizu mesta se skrivajo najlepši kotički v naravi. Ugotovili smo tudi, da imamo v našem mestu veliko stopnic. Na poti nazaj pa smo občutili tudi, da se prav hitro približuje tudi poletje, saj naj je sonce že prav toplo grelo.Prijetno utrujeni smo se vrnili v vrtec, kjer smo se okrepčali. Bilo nam je lepo in veseli smo, da živimo v tako lepem mestu.


Pikapolonice s Tino in Katjo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost