PIKAPOLONICE S STARŠI PRAZNUJEMO POMLAD

V naši skupini komaj čakamo, da pride k nam pomlad. Odločili smo se, da bomo njen prihod praznovali in dogodek poimenovali kar Praznovanje pomladi. K sodelovanju smo povabili tudi starše. Otroci imajo zelo radi gibanje v naravi, še posebej pa uživajo v gozdu. Prisluhnili smo otrokom in se vsi skupaj odpravili na pohod v gozd. Na poti smo opazovali naravo, poslušali ptičje petje, raziskovali nove gozdne poti, tekli, plezali, se kotalili po travnikih, se pogovarjali in uživali v medsebojni družbi. Otroci so staršem zapeli nekaj pesmi po njihovi izbiri, ki smo se jih naučili v vrtcu ( Zvončki in trobentice, Klobuček,…). Izbrali so tudi deklamaciji Grof in grofica ter Župančičevo Lenko. Otroci so bili ponosni na svoj nastop, starši pa so jih nagradili z aplavzom. V druženju smo zelo uživali in ga zaključili, ko nas je ulovil mrak.Staršem se zahvaljujemo za sodelovanje, dobro voljo in zelo prijetno vzdušje med našim druženjem.


Pikapolonice s Tino in Katjo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost