POLETNO ZDRUŽEVANJE ODDELKOV V ENOTI LOKA

Od ponedeljka, 10. 7. 2023  bo potekalo združevanje otrok v ENOTI LOKA po naslednjem razporedu (lahko pa se bo spreminjalo glede na število prisotnih otrok).

• Otroci skupine SOVICE 1-2 LET LOKA, gredo v skupino ZVEZDIC 1-2 LET v novi vrtec Loka, pritličje.
    Otroci se zbirajo do 6.30 in oddajajo po 15.00 uri v zbirni igralnici KAPLJIC v pritličju.
  • Otroci skupine KRESNIČKE 2-3 LET Loka pritličje, gredo v nadstropje v skupino RAČK 2-3 LET.
    Otroci se zbirajo do 7.00 ure in oddajajo od 15.00 v igralnici MRAVLJIC v nadstropju.

O vseh spremembah vas bomo pravočasno obvestili.

Črnomelj, 7.  7.  2023

Uprava vrtca