Pomagajmo Ajnurju

Spoštovani starši, vabimo vas, da s svojo dobrodelnostjo pristopite in pomagate staršem Ajnura Mahmića. Ajnur je obiskoval naš vrtec od začetka odprtja razvojnega oddelka. Včasih pozabimo, da smo lahko hvaležni, da imamo zdrave otroke in dokler se ne znajdemo v podobni situaciji niti ne pomislimo, kakšne skrbi imajo drugi starši. Ko otrok potrebuje pomoč pri razvoju in mu jo želimo omogočiti, se pogosto ustavi pri finančnih sredstvih, zato vas prosimo za vašo podporo staršem. Zahvaljujemo se vam za vaš prispevek. Denar lahko nakažete s poslanim SMS-om TEDNIK ali TEDNIK5 na številko 1919 lahko prispevate evro oziroma pet evrov. Lahko pa poljuben znesek darujete na tekoči račun Zveze prijateljev mladine Slovenije SI56 0400 1004 9903 191, sklic SI00 07-245015, namen Pomagamo.

Povezava do prispevka na RTV Slovenija