POPOLDANSKA USTVARJALNICA ZA OTROKE IN STARŠE

Starše in otroke sva povabili na popoldansko novoletno delavnico. Delavnica je bila pripravljena v stilu »ruskega bifeja« in nudila staršem prosto izbiro materiala, motivov in sredstev za ustvarjanje. Tako so si v štirih kotičkih lahko izbrali naravni in okrasni material iz katerega so ustvarili prečudovite novoletne okraske, namizne dekoracije…. Vsak starš je z otrokom izdelal tudi laterno, s katero bo otrok med praznovanjem silvestrovanja v vrtcu, šel na nočni sprehod po bližnji okolici vrtca. Nekateri starši so narejene izdelke podarili vrtcu za stojnico , ki smo jo imeli ob Miklavževem dnevu v mestnem jedru Črnomlja, ob odprtju prenovljenih ulic. Staršem, ki so kakorkoli prispevali k uspešni in pestri izbiri prinesenega materiala se najlepše zahvaljujemo. Prav tako Gregorju Jesihu za donirane lesene podlage različnih oblik in velikosti. Vsem pa najlepša hvala za obisk in prijetno druženje.

 

VSEM  ŽELIVA LEPE BLIŽAJOČE PRAZNIKE IN SREČNO NOVO LETO!

Nekaj utrinkov iz ustvarjalnice:

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost