Pozdrav pomladi, materinski dan

V našem vrtcu kličemo pomlad!

Pomladni meseci prinašajo toplejše in daljše dni, polja dehtečih cvetlic, barvite in dišeče dni.

Pomlad simbolizira ponovno rojstvo vsega lepega okrog nas. In ena najlepših stvari je BITI MAMA.  Materinstvo je zakladnica  dobrin, ki jih je mamam podarila narava. Zakladnica, ki jo je vredno raziskovati in ji dati upanje za bistvo – živeti, imeti, občutiti in ljubiti otroka. Zato uživajmo v vlogi mame, obdajajmo se s svojimi zakladi-otroki, ki so naš nakit, bogastvo in obveza.

V vrtcu so otroci po skupinah pripravili kulturne (pevske, plesne, deklamacijske) točke ob pričetku pomladi in materinskem dnevu. Točke so vzgojiteljice posnele in jih posredovale staršem. V krajšem filmčku vam predstavljamo le delček programa otrok.

Vsem materam čestitamo ob materinskem dnevu.

https://youtu.be/vlxUS7de4w4

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost