Pozdravljen vrtec, pozdravljeni otroci, pozdravljeni starši in vsi zaposleni!

Počitnice so se iztekle, sonce ne pripeka več s tako močjo, veter in dež pa že napovedujeta jesenske dni.

Mi smo pripravljeni, verjamem, da ste tudi vi pripravljeni na sodelovanje v novem šolskem letu, ki se pravkar začenja.

Hvala, ker nam starši zaupate in verjamemo, da bomo kljub vsem izzivom, ki nam jih bo na pot predšolske vzgoje prinašalo to šolsko leto, vsi zaposleni maksimalno poskrbeli, da bo okolje v vrtcu varno, zdravo, prijazno, inovativno in ustvarjalno. Prizadevali si bomo, da bo prav vsak otrok in njegova družina, v vrtcu pridobil kar se da veliko pozitivnih izkušenj, ki mu bodo dobra popotnica za življenje. A le skupaj z vami starši bomo ob strpnem sodelovanju in razumevanju to tudi zmogli.

Naj prav vsak izmed nas ujame svoje sonce upanja in veselja v prihajajočem šolske letu in naj mu sveti ravno toliko in tako močno, kot sam potrebuje.

Naj bo šolsko leto 2022/2023 prijazno, ustvarjalno in sodelovalno.

Ravnateljica Stanka Kure

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost