PRAZNIČNI DECEMBER PRI ZAJČKIH

Tudi najmlajši smo z veseljem pričakali najbolj čaroben mesec v letu. Najprej smo igralnico in vrtec okrasili času primerno, izdelali voščilnice, s katerimi smo razveselili svoje najdražje in druge ljudi, postavili smrečico in jo okrasili s personalnimi okraski. Ob njej smo imeli pravo zabavo s praznicnimi pesmimi in plesom. Mesec december nas je razveselil tudi s prvim snegom, ki smo ga komaj dočakali in z veseljem sprejeli. Ker ga mi nismo mogli obiskati, je on obiskal nas v igralnici. Bil je prava popestritev in osvežitev. Ogledali smo si lutkovno predstavo v izvedbi vzgojiteljic enote, v glavni vlogi pa nas je presenetil Dedek Mraz, ki nas je tudi obdaril z darili. Želimo si, da čarobnost in toplino meseca decembra prenesemo v naslednje mesece pred nami. Srečno 2022 in vse dobro, boljše, najboljše vam iz srca želimo skupina Zajčki z Barbaro in Sandro.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost