RAZPOREDITEV OTROK V ČASU PRVOMAJSKIH POČITNIC

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo od 29. 4. 2019 do 3.5. 2019 odprta enota ČARDAK. Odprt bo stari  del vrtca na ČARDAKU in en oddelek v novem delu vrtca.

Razdelitev otrok po skupinah:

1. VHOD (igralnica Bibe): otroci iz enote LOKA: Metuljčki (1-2 let) in iz enote ČARDAK: Bibe (1-2 let),
  2. VHOD (igralnica Metuljčki) otroci iz enote MAJER: Muce, Ježki, Račke (1–2 leta),

2.VHOD: (igralnica Pikapolonice): otroci iz enote LOKA: Miške in Muce (2–3 leta), otroci iz enote ČARDAK: Pikapolonice in Metuljčki (2-3 leta),

3.VHOD (igralnica Ribice): otroci iz enote LOKA: Ježki in Žabice (3-4 let) in ČARDAK: Medvedki in Ribice (3-4 leta),

3.VHOD: (igralnica Delfinčki) otroci iz enote LOKA: Gumbki, Čebelice, Sovice, Ribice (4-6-let),

NOVI VRTEC (igralnica Čebelice),otroci iz enote ČARDAK Delfinčki, Sončki, Čebelice, Žabice, (4-6 let).

Jutranji sprejem otrok v starem delu vrtca je v času od 5.30 do 7.00 ure na 2. VHODU.

Otroci iz enote ČARDAK: Delfinčki, Sončki, Čebelice, Žabice, (4-6 let), odidejo ob 6.30 v novi del vrtca.

Prvi in tretji vhod se odpreta ob 7.00 in sta odprta do 15.00, nato se otroci združijo z otroki na drugem vhodu do 16.00 ure.

V petek, 3. 5. 2019 bodo vsi otroci združeni v treh skupinah na drugem in tretjem vhodu (igralnice Metuljčki, Pikapolonice in Ribice).

Hvala za razumevanje!

Uprava vrtca