SRČNA PISMA ZA MALE BORCE

29. februarja obeležujemo svetovni dan redkih bolezni. Ob tej priložnosti Društvo Viljem Julijan skupaj z Zasebnim vrtcem Viljem Julijan izvaja projekt »Srčne pisma za male borce«. Srčna pisma so sporočila podpore in solidarnosti, namenjena otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam.

Letos smo se projektu pridružili tudi otroci in vzgojiteljici iz skupine Mravljice – Loka. Pogovarjali smo se o različnih boleznih ter skozi slike spoznali otroke, za katere smo izdelali pisma. Otroci so lepili, odtiskovali in barvali, vzgojiteljici pa sta napisali sporočila podpore.

Pisma smo preko e – pošte poslali Društvu Viljem Julijan, oni pa jih bodo posredovali družinam otrok z redkimi boleznimi. Upamo, da bomo malim borcem ter njihovim družinam s svojimi srčnimi pismi polepšali dan.

MRAVLJICE z Klavdijo in Andrejo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost