V enoti Dijaški dom se odvijajo zanimivi trenutki

Večina otrok se je poslovila od enote Majer in se začasno nastanila v enoti Dijaški dom. Postopno odkrivamo igralnico ter bližnjo in daljno okolico. Ker se lepo držimo za našo novo bibo, se lahko odpravimo marsikam. Povzpeli smo se na Griček, kjer smo opazovali ovce in traktorje. Odpravili smo se do enote Čardak, kjer smo obiskali naše prijatelje in vzgojiteljice ter se igrali na igralih. Danes pa smo odšli, kar do Gasilskega doma. Življenje v mestu je zanimivo. Najbolj nam je všeč promet: veliki tovornjaki, avtobusi, avtomobili… Ob videnem otroci glasno vzklikajo: »Vau, vau, vau!«

Tudi igralnico smo že kar spoznali in svoje znake, a temu se bomo bolj posvetili ob deževnem vremenu, sedaj pa čas raje izkoristimo zunaj, kjer nam je zelo lepo in zanimivo.

Lep pozdrav iz enote Dijaški dom.

Skupina Miške s Petro in Katarino

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost