VPIS PREDŠOLSKIH OTROK V KRAJŠI PROGRAM za šolsko leto 2020/21

Starše obveščamo, da vrtec načrtuje izvedbo KRAJŠEGA PROGRAMA predšolske vzgoje za otroke, ki so do konca leta 2020 dopolnili starost 5 let in niso vključeni v vrtec.

Namen programa je, da se omogoči vključenost v predšolske programe tudi tistim predšolskim otrokom, ki leto pred vstopom v osnovno šolo, še niso bili vključeni v vrtec, saj s tem želimo prispevati k lažjemu in manj stresnemu prehodu v šolo.

Izvajanje krajšega programa bo predvidoma potekalo

od 1. 4. 2021 do 30. 6. 2021, po 4 ure dnevno v popoldanskem času.

Program je brezplačen in bo financiran s strani MIZŠ.

Starše prosimo, da izpolnjeno Vlogo za krajši progam oddate po pošti ali v poštni nabiralnik v Enoti Čardak, Čardak 1 (leseni vhod). Za dodatne informacije je na voljo svetovalna delavka vrtca Ivana Leko na naslovu: ivana.leko@guest.arnes.si ali na telefonskih številkah 05/90 74 116, 040 527 322.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost